162149-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Låssmedstjänster – Drift och underhåll av låssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av låssystem
BeskrivningDrift och underhåll av låssystem till Återbruk, Miljöstationer mm inom SVOA
Intern identifierare23SVOA1283
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och underhåll av låssystem