2. Förfarande
Förfarande
Titel: MA-depå BLS Karlskrona
Beskrivning: Nybyggnad för MA-depå och lager Blekingesjukhuset Karlskrona
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Framgår av förfrågningsunderlaget
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000