AB Gotlandshem söker en leverantör som kan producera en molnbaserad hemsida med support-, förvaltnings- och utvecklingstjänster. Uppdraget hänger samman med införande av vårt nya fastighetssystem som är integrerade med varandra, vilket betyder att målsättningen att en ny hemsida är på plats i början av juni 2023. Välkommen med anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72250000 System- och stödtjänster, 72400000 Internettjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen