2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Transport av mat
Beskrivning: RFI transport av mat.
Intern identifierare: TF2024/1028
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55522000 Catering för transportföretag