162299-2019 - ÄndringSverige-Nyköping: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PC, bildskärmar och tillbehör
Referensnummer: IN-IN19-0100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande pc, bildskärm och tillbehör för Region Sörmland
Aktuell upphandling
Upphandlingen avser Ramavtal av PC, bildskärmar och tillbehör i enlighet med vad som beskrivs i förfrågningsunderlaget.