162310-2026 - Resultat
Sverige – Geotekniska ingenjörstjänster – Ramavtal för tekniska konsulttjänster, Geoteknik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för tekniska konsulttjänster, Geoteknik
BeskrivningLerums kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud för tekniska konsulter, geoteknik.
Intern identifierareSBN25.346
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000