2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal tekniska konsulter
Beskrivning: Kungälv Energi tillsammans med Lerum Energi och Mölndal Energi bjuder in till upphandling av ramavtal för tekniska konsulter. För detaljer se förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65310000 Eldistribution
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000