Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33196000 Medicinska hjälpmedel, 33733000 Solglasögon, 33734000 Glasögon, 33734100 Bågar och skalmar till glasögon, 33734200 Glasögonglas, 38624000 Synhjälpmedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde