2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Reservkraftsystem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och leverans av ett antal olika storlekar på reservkraftsystem som framgår av de tekniska beskrivningarna. Leverantören ska driftsätta reservkraftsystemen samt utföra funktionsprov.
Intern identifierare: 26/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000