2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trädsäkringsledare för Stångådal/Tjustbanorna
Beskrivning: Trädsäkringsledare Stångådal-Tjustbanan
Intern identifierare: KOM-420070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster, 77210000 Skogsavverkning, 77211300 Trädröjning, 77211400 Trädfällning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trädsäkringsledare för Stångådal/Tjustbanorna