162665-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – Sopbil 3-axlad med lågentréhytt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 3-axlad med lågentréhytt
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en (1) styck 3-axlad sopbil med lågentréhytt, samt en (1) option på ytterligare ett (1) identiskt fordon.
Intern identifierare: U-023-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del