162670-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – ERTMS – Kravspecialist Marksystem Specifikation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelERTMS – Kravspecialist Marksystem Specifikation
BeskrivningAvrop av Specialister Trafikstyrningssystem Järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 15430, Område B: Mark- och ombordspecialist
Intern identifierareKOM-420118
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareERTMS – Kravspecialist Marksystem Specifikation