2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsinredning
Beskrivning: SLSO upphandlar säkerhetsinredning avsett för psykiatrin. Det gäller fast och lös inredning samt möbler för skade- och suicidprevention.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120789:Lot:1