See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storhushållsmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Kriminalvårdens behov utav maskinell storköksutrustning inklusive installation och service.
Intern identifierare: 2025-23949
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: se ffu
Intern identifierare: 1668164-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 1730032-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Se ffu
Intern identifierare: 1730033-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Intern identifierare: 1788303-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4
Intern identifierare: 1788305-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5
Intern identifierare: 1788306-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6
Intern identifierare: 1788308-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7
Intern identifierare: 1854572-7