163038-2023 - ÄndringSverige-Lidköping: Programvara för tidsredovisning eller personal
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gemensamt personalsystem V6
Referensnummer: 2022/88
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast: 2023-03-23 23:59.