163060-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Hävare till Gästrike räddningsthänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHävare till Gästrike räddningsthänst
BeskrivningGästrike räddningstjänst upphandlar två hävare med en räckvidd på minst 32 meter.
Intern identifierare14510
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon, 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHävare till Gästrike räddningsthänst