163072-2024 - Planering
Sverige – Läkemedel – Hearing; TC-generator, kalla kit, radiofarmaka och jodkorn
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHearing; TC-generator, kalla kit, radiofarmaka och jodkorn
BeskrivningRegion Halland bjuder in till hearing avseende TC-generator, kalla kit, radiofarmaka och jodkorn. Vi efterfrågar information om produkterna och eventuella nyheter eller annat som vi behöver känna till. Region Halland genomför inte PET-CT undersökningar och produkter som är hänförliga till det området är inte av intresse i dagsläget.
Intern identifierareRS240342
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel