Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal av betongblock
Referensnummer: 2021/142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44114200 Betongvaror
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV återvinning AB avser att teckna ett rangordnat ramavtal med en leverantör för inköp av betongblock. Avtalsvärdet uppgår till ca. 3 000 000 SEK, dock kan inga volymer garanteras.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44114200 Betongvaror, 45223822 Fabrikstillverkade betongelement, 45262300 Betongarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen