2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningsutrustning - CCTV
Beskrivning: Avser upphandling av: - Bevakningskameror med tillbehör - Installation - Projektering - Driftsättning - Service - Utbildning - Milestonesupport
Intern identifierare: RS 2025-02345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
Ytterligare klassificering (cpv): 35121300 Säkerhetsinstallationer, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000