163282-2023 - ResultatSverige-Västerås: Fastighetsskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter till lägenheter
Referensnummer: 202282
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande leverans, montage och byte av luftfilter. Beställaren kan komma avropa rengöring av luftventilers utsida vid behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen