See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbkonsulter - Sitevision
Beskrivning: Webbkonsulter Sitevision till Linköpings kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101979:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 72420000 Internetutvecklingstjänster, 72421000 Programutvecklingstjänster för Internet- eller intranätsklienter, 72422000 Programutvecklingstjänster för Internet- eller intranätsservrar