See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice
Beskrivning: Däck och däckservice för lätta och/eller tunga fordon.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Däck och däckservice för personbilar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86686:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Däck och däckservice för tunga fordon
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86686:Lot:2