163435-2020 - PlaneringSverige-Johanneshov: Sportartiklar och -utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Lek och sportutrustning
Referensnummer: 20/81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37400000 Sportartiklar och -utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for information av lek och sportutrustning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
RFI lekplats och sportutrustning
Del nr: 20/81
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
37450000 Utrustning för sporter på plan eller bana, 37535200 Lekplatsutrustning, 39293300 Konstgräs
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen