2. Förfarande
Förfarande
Titel: 8 Stycken sidlastare med Biogas till fastighetsnära insamling (FNI)
Beskrivning: Inköp av åtta (8) stycken fabriksnya sidlastare-Biogas, till projekt fastighetsnära insamling (FNI) samt service- och reparationsavtal.
Intern identifierare: 2025/4-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000