See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontaktröntgen brachyterapi för Brachyenheten
Beskrivning: Denna upphandling avser anskaffning av utrustning för kontaktröntgen brachyterapi för behandling av rektalcancerpatienter på Karolinska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare: K 2023-6671
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTU/MTP
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MTU/MTP (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav (1)