163491-2023 - PlaneringSverige-Kristianstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till Hearing - Endoskopi förbrukningsmaterial
Referensnummer: 2023-O000778
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne bjuder här med in till hearing den 13 april och 14 april 2023 inför upphandling av Endoskopi förbrukningsmaterial
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inbjudan- Hearing Endoskopi förbrukningsmaterial