See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift Bostad med särskild service för vuxna enligt 9§9 LSS Åkerspark
Beskrivning: Österåkers kommun inbjuder härmed intresserade att lämna anbud på verksamhetsdrift av en bostad med särskild service (servicebostad) för vuxna enligt Lag (1993:387) om stöd och service till vissa funktionshindrade (LSS). Upphandlingens totala omfattning framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.
Intern identifierare: 2025-24 VON
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000