16351-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering – CMS, drift och utveckling av ny webbplats för MTFA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCMS, drift och utveckling av ny webbplats för MTFA
BeskrivningUpphandlingen avser CMS, drift och utveckling av ny webbplats för MTFA under våren 2025.
Intern identifierare24/35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
Ytterligare klassificering (cpv): 48220000 Programvara för Internet och intranät, 48224000 Programvara för webbredigering, 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000