See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steg 2 Anbudsförfrågan - Maskintjänster nr. 7
Beskrivning: Avropsförfrågan avseende maskintjänster. Avrop görs från DIS-maskintjänster d.nr. 8815-2023
Intern identifierare: 990-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt förfrågan
Intern identifierare: 1635244
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: # Upphandlingsdokument - AMA AF
Intern identifierare: 1635245