Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialsnickerier studentskåp och bord Paket 4
Referensnummer: 2019/1497
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45420000 Snickerimonteringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialsnickerier studentskåp, bord och bänkar PAKET 4, med referensnummer 2019/1497.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen