2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utlysning konstnärlig gestaltning Norra Hallsås
Beskrivning: Lerums kommun välkomnar yrkesverksamma konstnärer/konstnärsteam att inkomma med en intresseanmälan för uppdrag att utforma konstnärlig gestaltning för F-9 grundskola och anpassad grundskola i Norra Hallsås.
Intern identifierare: SBN25.88
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92311000 Konstverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000