2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrastinjektorer till angiografi, Region Skåne
Beskrivning: Region Skåne avser att upphandla kontrastinjektorer till angiografi inklusive maskinbunden förbrukning. Upphandlingen är uppdelad i tre delområden (se kravspecifikation).
Intern identifierare: 2025-O000460
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000