163702-2020 - ResultatSverige-MÖLNDAL: Mobila byggnader och modulbyggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfastigheter-Leverans av tvåvånings cykelskydd
Referensnummer: FAST 2019-00125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av cykelparking i två våningar med tillhörande tak.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44210000 Konstruktioner och konstruktionsdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen