2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av hotell och konferens till myndighetens beredningsgrupper
Beskrivning: Se upphandlingsdokument med samtliga bilagor
Intern identifierare: 2.5-2023-00564
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av hotell och konferens till myndighetens beredningsgrupper