16380-2019 - ÄndringSverige-Västerås: Elektricitet
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El
Referensnummer: 2018/1038-VKF-4502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser en totalleverans inklusive balansansvar till samtliga anläggningar (mätpunkter) som omfattas av avtalet. Anläggningsförteckning finns bifogat anbudsförfrågan.