See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för arkitekttjänster
Beskrivning: Arkitekttjänster
Intern identifierare: FSK 2022/650
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A: Offentliga byggnader
Intern identifierare: A: Offentliga byggnader
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B: Idrottsbyggnader
Beskrivning: arkitekttjänster
Intern identifierare: B: Idrottsbyggnader