See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tryckeritjänster, som omfattar bland annat produktion av broschyrer, vykort, rapporter, avhandlingar, visitkort, affischer, roll-ups, dekaler samt trycksaker i storformat.
Intern identifierare: 691-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000