2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transformatorer T1/T2 till F6
Beskrivning: Upphandling av transformatorer T1 och T2 till F6, 50/10kV 25MVA
Intern identifierare: 25/12
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 31174000 Kraftförsörjningstransformatorer, 51111300 Installation av transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000