163940-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Serviceavtal avseende fastighetsjour
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal avseende fastighetsjour
Beskrivning: Serviceavtal för fastighetsjour inom AB Botkyrkabyggens fastighetsbestånd. Avtal avses skrivas med en (1) Leverantör.
Intern identifierare: 25/0020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Serviceavtal avseende fastighetsjour