See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dryckesautomater – Kaffe- och vattenautomater
Beskrivning: Dryckesautomater kaffe och vatten med tillbehör och tjänster.
Intern identifierare: 25/42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000