See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inrednings och programarkitekter
Beskrivning: För stöd i genomförandet av lokalprojekt (om-, till- och nybyggnadsprojekt) för Örebro universitet upphandlas nu ett ramavtal för inredningsarkitekter och programarkitekter.
Intern identifierare: ORU 2.3.2-07197/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Inredningsarkitekt
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Programarkitekt