2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunförsäkring, Sandvikens kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunförsäkring för Sandvikens kommun och dess dotterbolag Sandviken Specialfastigheter AB.
Intern identifierare: IKS2023/43
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kommunförsäkring, Sandvikens kommun