164026-2017 - ÄndringSverige-Alingsås: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av service för inbrottslarm, brandlarm och passersystem.
Referensnummer: 17/42
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Service av inbrottslarm, brandlarm och passerystem.