164068-2024 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI - Helautomatiskt system för blodgruppsserologiska analyser
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Helautomatiskt system för blodgruppsserologiska analyser
BeskrivningRFI - Helautomatiskt system för blodgruppsserologiska analyser
Intern identifierareRFI 202410
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning