2. Förfarande
Förfarande
Titel: Centrifug panna 3
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av Centrifug till panna 3.
Intern identifierare: HEM-2026/00073
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42931000 Centrifuger
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner, 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000