2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för Ärendehanteringssystem/Diariesystem till Nora kommun
Beskrivning: Omvärldsanalys av ärendehanteringssystem/diariesystem innan upphandling sker. En förfrågan gällande vad marknaden kan erbjuda och vad man tror om framtiden.
Intern identifierare: KS2023-349
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning