Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggtjänst, Brandtätning för GOT.
Referensnummer: SDA 2017-00672
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gäller för belopp mellan 0 – 2 MSEK.
Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.
Ramavtal för brandtätning för Göteborg Landvetter Airport (GOT) inkluderar följande yrkeskategorier:
— Brandtätning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen