164336-2018 - ResultatSverige-Östersund: Delar och tillbehör till hörapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öroninsatser
Referensnummer: RS/2470/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Öroninsatser och tillbehör till dessa.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen