2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Robot för glas
Beskrivning: RFI Robot för glas
Intern identifierare: UPPH2026-00052
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)