16437-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Hudiksvall: Möbler
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler, inredning och gardiner till kontor - Kattvikskajen Hudiksvall
Referensnummer: 02/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighets AB Glysis upphandlar möbler, inredning och gardiner till nybyggt kontor på Kattvikskajen i Hudiksvall. Upphandlingen har delats upp i två anbudsområden - "Möbler och inredning" samt "Gardiner". Anbudsgivare kan lämna anbud på ett eller båda anbudsområdena.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39130000 Kontorsmöbler, 39200000 Inredning, 39515100 Gardiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen